Dla naturalnej, czystej przyszłości.

EKOLOGICZNE ŚRODKI CZYSZCZĄCE NA BAZIE MINERALNEJ.

Przeczytaj o nas

Dla naturalnej, czystej przyszłości.

Opracowujemy i produkujemy przyjazne dla środowiska środki czyszczące na bazie składników mineralnych, które są całkowicie wolne od agresywnych środków petrochemicznych, rozpuszczalników i alkoholi przemysłowych. Nasze ekologiczne systemy czyszczące ulegają biodegradacji w ciągu jednego dnia, są testowane dermatologicznie i dzięki temu są przyjazne dla skóry, a także odpowiednie dla osób z alergią.

Jesteśmy w pełni świadomi naszej odpowiedzialności w zakresie zrównoważonego obchodzenia się z zasobami naturalnymi, co stanowi podstawę naszej pracy. Kierujemy się wysokim poziomem innowacyjności. Produkty czyszczące Oekotec oznaczają higieniczną czystość – są dobre dla środowiska, dobre dla natury i dobre dla ludzi.

Nasza gama produktów obejmuje markę CAREOX dla profesjonalnego sprzątania, przemysłu spożywczego oraz sektorów rolnictwa i opieki zdrowotnej, jak również TUSKER49 dla pielęgnacji samochodów i VAN MELL dla pielęgnacji motocykli.

Znane firmy, takie jak Audi, Biofino i CarClean Company już teraz ufają efektowi głębokiego czyszczenia naszych produktów czyszczących. Wspólnie z naszymi partnerami i klientami opowiadamy się za naturalną, czystą przyszłością.

CAREOX

Wszechstronność naszych produktów pielęgnacyjnych do intensywnego i rutynowego czyszczenia jest tym, co naprawdę sprawia, że lśnią one swoim blaskiem. CAREOX jest stosowany w profesjonalnym sprzątaniu, w przemyśle spożywczym oraz w rolnictwie i służbie zdrowia. Eliminuje on zarazki z naszego podstawowego środowiska życia, a tym samym gwarantuje głęboką i gruntowną czystość.

TUSKER49

Czy to skóra, czy też powierzchnie lakierowane – dla zapewnienia sprężystości, efektów perłowych i długotrwałego uszczelnienia, przy opracowywaniu naszej oferty pielęgnacji samochodów inspirowaliśmy się najlepszym możliwym źródłem – samą naturą.

VAN MELL

Kurz hamulcowy, zwłoki owadów, ptasie odchody: nasze specjalne środki pielęgnacyjne do motocykli skutecznie usuwają wszystkie rodzaje zanieczyszczeń. A co więcej, są one jednocześnie delikatne dla lakieru i skóry.

Dobre dla środowiska.
Dobre dla natury.
Dobre dla mnie.

Najnowsze wiadomości

wkrótce